Polska, 500 złotych, 1944

Polska, 500 złotych, 1944

Polska, 500 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 20:21:20
329434
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 500 złotych, 1944, w klauzuli "obowiązkowym", seria AA, numeracja 146876
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie załamany, banknot po konserwacji, pierwsza seria, rzadki
Literatura: Lucow 1102 (R6), Miłczak 112

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 271

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  280 zł
5)  250 zł
6)  200 zł
7)  95 zł
8)  90 zł