Zakończenie: 26-08-2021 20:00 ÷ 22:48
Francja, odznaka członka Zgromadzenia Narodowego
329430
Rózgi liktorskie zwieńczone hełmem, na nich promienie na ... | II/II- |
150 zł szac. 150 zł 93 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich, 1905
329017
Matka Boska Częstochowska, wokół STOWARZYSZENIE ROBOTNIKÓ... | II- |
160 zł szac. 150 zł 143 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928
329088
Orzeł, na piersi którego widnieje Krzyż Orderu Wojennego ... | II |
165 zł szac. 60 zł 161 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Japonia, Medal za Wojnę 1904–1905
329086
Skrzyżowane flagi armii i marynarki, wyżej kwiat Złocieni... | III |
170 zł szac. 80 zł 150 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, odznaka Organizacji Wielkiej Polski "Mieczyk Chrobrego"
329023
Miecz, na którym wstęga z literami OWP, odznaka jednoczęś... | II/III |
175 zł szac. 30 zł 1192 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, odznaka Stowarzyszenia Dzieci Maryi
329018
Litera M na której belka z krzyżem, niżej dwa gorejące se... | II |
250 zł szac. 40 zł 137 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Hiszpania, Krzyż XXV lat Pokoju, 1964
329090
Krzyż, w medalionie PAZ / 1939-1964, EN LA GUERRA TU SANG... | II+ |
260 zł szac. 200 zł 118 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854
329219
Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu szyi sygnatura B.W... | III |
400 zł szac. 100 zł 254 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, pamiątkowa odznaka Związku Rzemieślników Chrześcijańskich Królestwa Polskiego, 1918
329032
Wieniec w którym medalion, w którym Orzeł, wokół ZWIĄZEK ... | II+ |
410 zł szac. 100 zł 249 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 odznak i nabijki
329228
w skład zestawu wchodzi nabijka z monogramem SZ, Odznaka ... | I/III |
460 zł szac. 100 zł 225 wyświetleń |
8 | zakończona |