Francja, odznaka członka Zgromadzenia Narodowego

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:45:40
329430
Opis: Francja, odznaka członka Zgromadzenia Narodowego, Rózgi liktorskie zwieńczone hełmem, na nich promienie na których medalion w wieńcu z liści dębowych, w medalionie ASSSEMBLEE NATIONALE i RF, na stronie odwrotnej punce, odznaka kilkuczęściowa
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 41.4 x 66.5 mm, 34.49 g, wykruszenie emalii

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 87

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  115 zł