Zakończenie: 24-06-2021 20:00 ÷ 22:50
Polska, medal na 400-lecie mennicy bydgoskiej, 1995
320822
Aw: Awers portugała koronnego w kwadratowej obwódce, W 40... | I |
165 zł szac. 100 zł 132 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Izabela Czartoryska, 1978
325457
Aw: Popiersie Izabeli Czartoryskiej lekko w prawo, IZABEL... | I |
115 zł szac. 60 zł 94 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Polski Komitet Olimpijski, 1976
325458
Aw: Nagi mężczyzna z gałązką wawrzynu, IGRZY - SKA • OLIM... | I/I- |
26 zł szac. 40 zł 143 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 200 lat Mennicy Warszawskiej (medal dwuczęściowy), 1966
325446
Aw: 1766 / Orzeł (na nakładce MW, z boków DWIEŚCIE - LAT ... | I/I- |
170 zł szac. 60 zł 248 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Pielgrzyma do Ziemi Świętej, od 1901
325452
Krzyż Jerozolimski, na środku w medalionie popiersie papi... | III/IV |
70 zł szac. 40 zł 194 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal z Michałem Korybutem Wiśniowieckim - późniejszy odlew, XIX w.
325908
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura I.I.REICHEL... | III |
230 zł szac. 60 zł 176 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z Władysławem IV - późniejszy odlew, XIX w.
325907
Aw: Popiersie władcy w lewo, w zbroi i kapeluszu, niżej s... | III/III- |
160 zł szac. 60 zł 142 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z Bolesławem Chrobrym - późniejszy odlew, XIX w.
325906
Aw: Popiersie władcy w koronie, w prawo, BOLESLAUS DICTUS... | III |
150 zł szac. 60 zł 192 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal zaślubinowy, 1901
325451
Aw: Orzeł, niżej dwie tarcze herbowe, KOŚCIÓŁ - OJCZYZNA,... | III+ |
460 zł szac. 100 zł 199 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę chrztu, I poł. XIX w.
325456
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | III+ |
250 zł szac. 120 zł 196 wyświetleń |
8 | zakończona |