Polska, medal na pamiątkę chrztu

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:35:40
325455
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę chrztu, Warszawa, Aw: Chrystus (?) siedzący na pniu, przy nim dwójka dzieci, w odcinku sygnatura I•M, DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE A NIE ZABRANIAYCIE IM / ALBOWIEM TAKICH IEST KROLESTWO BOZE., Rw: W ozdobnym kartuszu NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU, niżej wygrawerowane Romanowi / Płachcińskiemu / OD / F. Fromberg / d: 13 Lut: 1849., niżej księga na tle krzyża, kotwicy i pochodni, medal projektu Józefa Majnerta
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.3 mm, 36.74 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 552

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  580 zł
5)  340 zł
6)  200 zł
7)  160 zł
8)  110 zł