Polska, medal na pamiątkę chrztu
Zakończenie: 24-06-2021 22:35:40
325455
Opis: | Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę chrztu, Warszawa, Aw: Chrystus (?) siedzący na pniu, przy nim dwójka dzieci, w odcinku sygnatura I•M, DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE A NIE ZABRANIAYCIE IM / ALBOWIEM TAKICH IEST KROLESTWO BOZE., Rw: W ozdobnym kartuszu NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU, niżej wygrawerowane Romanowi / Płachcińskiemu / OD / F. Fromberg / d: 13 Lut: 1849., niżej księga na tle krzyża, kotwicy i pochodni, medal projektu Józefa Majnerta |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 49.3 mm, 36.74 g, uszkodzenia obrzeża |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 605