Polska, medal z Władysławem IV - późniejszy odlew, XIX w.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:37:20
325907
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal z Władysławem IV - późniejszy odlew, XIX w., Aw: Popiersie władcy w lewo, w zbroi i kapeluszu, niżej sygnatura I.I.REICHEL.F., VLADISLAUS IV., Rw: Napis w 14 wersach, SIGISMUNDI III / EX ANNA AUSTRIACA ...
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: metal srebrzony, 43.9 mm, 13.86 g, przedziurawiony, XIX wieczna kopia medalu z XVIII wiecznego "Pocztu królów polskich"
Literatura: H-Cz. 3434, Raczyński 612 - oryginał

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 141

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  145 zł
4)  70 zł