Polska, medal na pamiątkę chrztu, I poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:36:00
325456
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę chrztu, I poł. XIX w., Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, JEDEN BÓG, JEDNA WIARA, JEDEN CHRZEST, z lewej sygnatura ST, Rw; NA PAMIĄTKĘ CHRZTU / Dla / Stanisława / Szutakiewicza / d. 26/12 1907 r / Od S. I.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50.3 mm, 35.39 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 195

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  75 zł