Polska, medal z Michałem Korybutem Wiśniowieckim - późniejszy odlew, XIX w.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 22:37:40
325908
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal z Michałem Korybutem Wiśniowieckim - późniejszy odlew, XIX w., Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura I.I.REICHEL.F, MICHAEL KORYBUTH, Rw: Napis w 13 wersach: EX STIRPE / VISNIOVIECIA ...
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz lany, 43.5 mm, 30.31 g, XIX wieczna kopia medalu z XVIII wiecznego "Pocztu królów polskich"
Literatura: H-Cz. 3436, Raczyński 614 - oryginał

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 175

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  165 zł
4)  90 zł
5)  38 zł
6)  36 zł