Zakończenie: 17-06-2021 20:00 ÷ 22:14
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
324970
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | III |
65 zł szac. 50 zł 162 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, edal na pamiątkę 10. rocznicy Cudu nad Wisłą, 1930
324999
Aw: Na tle Warszawy popiersie papieża Piusa XI w lewo w o... | III |
115 zł szac. 100 zł 141 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928
324966
Orzeł, na piersi którego widnieje Krzyż Orderu Wojennego ... | III |
100 zł szac. 60 zł 172 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Odznaka pamiątkowa I Dywizji Piechoty
325354
Wieniec, w którym medalion, w którym głowa Tadeusza Kości... | II- |
70 zł szac. 50 zł 234 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi, 1944–1952
324986
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II |
140 zł szac. 60 zł 162 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938
324958
Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA... | II- |
160 zł szac. 60 zł 276 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, Krzyż Świętego Jerzego III stopnia, 1913–1915
324975
Krzyż na środku którego w obwódce św. Jerzy pokonujący sm... | II- |
1 650 zł szac. 250 zł 953 wyświetleń |
12 | zakończona |