Polska, Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:11:00
324966
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928, Warszawa, Orzeł, na piersi którego widnieje Krzyż Orderu Wojennego Virtuti Militari, z boków 1918 - 1921, na stronie odwrotnej w wieńcu POLSKA / SWEMV / OBROŃCY, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 35.1 mm, 17.62 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 65

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 121

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  38 zł