Polska, Odznaka pamiątkowa I Dywizji Piechoty

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:12:40
325354
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), Odznaka pamiątkowa I Dywizji Piechoty, Warszawa, Wieniec, w którym medalion, w którym głowa Tadeusza Kościuszki w lewo, wokół ! WDP - LENINO-BERLIN, niżej wstęga, na której 1943 - 1945 / 9 V, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak niklowany, emalia granatowa i żółta, 36.8 x 42.7 mm, 15.93 g

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 234

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  46 zł
6)  42 zł
7)  30 zł