Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 17-06-2021 22:12:00
324958
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której XX, obok sygnatura mennicy, na obrzeżu nabity znak mennicy i Ag0.950, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '950', 35.3 mm, 21.10 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 142

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  110 zł
5)  55 zł
6)  42 zł
7)  38 zł
8)  36 zł