pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 29-03-2021 18:00
Zakończenie: 08-04-2021 20:00 ÷ 21:59
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Watykan (Państwo Kościelne), 5 lirów, 1933/1934
321114
I/I-

145 zł

szac. 60 zł

330 wyświetleń

12 zakończona
Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę (odlew?)
321336
mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana

145 zł

szac. 50 zł

299 wyświetleń

6 zakończona
Polska, zestaw: 2 x półgrosz litewski, 1556 i 1557
321272
III/III+

140 zł

szac. 100 zł

183 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 5 złotych, 1938
Polska, 5 złotych, 1938
319843
Józef Piłsudski
III/III+

140 zł

szac. 150 zł

109 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 100 złotych, 1988
Polska, 100 złotych, 1988
321127
I/I-

140 zł

szac. 100 zł

257 wyświetleń

11 zakończona
wydawnictwa polskie, Bulkiewicz Stanisław – Pieniądz getta łódzkiego 1940-1944, Piła 1993, brak..
321034
I/I-

135 zł

szac. 60 zł

289 wyświetleń

7 zakończona
Niemcy, 3 x denar krzyżowy, X/XI w.
321304

135 zł

szac. 100 zł

120 wyświetleń

6 zakończona
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1337–1345
321179
Korona z trzema prostokątami na obręczy i krzyżem powyżej

135 zł

szac. 100 zł

109 wyświetleń

6 zakończona
Polska, półtorak, 1617
Polska, półtorak, 1617
321058
herb Sas w kole, końcówka na awersie P M D L

135 zł

szac. 30 zł

150 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 2 kopiejki, 1860 BM
Polska, 2 kopiejki, 1860 BM
321121
odmiana z małym Orłem na awersie
IV+

135 zł

szac. 80 zł

232 wyświetleń

8 zakończona