wydawnictwa polskie, Bulkiewicz Stanisław – Pieniądz getta łódzkiego 1940-1944, Piła 1993, brak..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:03:20
321034
Opis: wydawnictwa polskie, Bulkiewicz Stanisław – Pieniądz getta łódzkiego 1940-1944, Piła 1993, brak ISBN
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 60 stron formatu A5, oprawa kartonowa, katalog monet i banknotów getta w Łodzi

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 288

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  85 zł
7)  38 zł