Polska, znaczek X lecia Zespołu Artystycznego w Stalinogrodzie, 1954
Zakończenie: 31-12-2020 22:24:20
314845
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), znaczek X lecia Zespołu Artystycznego w Stalinogrodzie, 1954, Lira, w której zamiast strun widok kopalni i fabryki, z boków dwa kłosy, u góry sztandar, na którym X LECIE / P.R.L., FESTIWAL ZESPOŁÓW ART. STALINOGRÓD, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal, 16.3 x 20.1 mm, 3.41 g |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 158