Polska, medalik pamiątkowy, 1917
Zakończenie: 31-12-2020 22:23:00
314740
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), medalik pamiątkowy, 1917, Warszawa, Popiersie Tadeusza Kościuszki lekko w prawo, nad lewym ramieniem sygnatura J.KNEDLER, TADEUSZ KOŚCIUSZKO * 1764 + 15 • X 1817, na stronie odwrotnej sarkofag, obok kobieta z chłopcem całującym medalion, z prawej mężczyzna z pochodnią |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 25.1 mm, 6.38 g |
Literatura: | Strzałkowski 406 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 259