Polska, medalik pamiątkowy, 1917

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:23:00
314740
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), medalik pamiątkowy, 1917, Warszawa, Popiersie Tadeusza Kościuszki lekko w prawo, nad lewym ramieniem sygnatura J.KNEDLER, TADEUSZ KOŚCIUSZKO * 1764 + 15 • X 1817, na stronie odwrotnej sarkofag, obok kobieta z chłopcem całującym medalion, z prawej mężczyzna z pochodnią
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 25.1 mm, 6.38 g
Literatura: Strzałkowski 406

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 235

1)  125 zł
2)  125 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  46 zł
6)  42 zł