Polska, Odznaka Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:20:20
314786
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929, Orzeł, na tle słupa granicznego, wokół którego promienie, całość w wieńcu laurowym zwieńczonym medalionem, w którym litery KOP, na dole wstęga, na której ZA SŁUŻBĘ GRANICZNĄ, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 33.8 x 48.9 mm, 11.62 g, słupek lekko zgięty
Literatura: Sawicki s. 120

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 402

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  240 zł
5)  240 zł
6)  160 zł
7)  140 zł
8)  120 zł
9)  115 zł
10)  110 zł
11)  105 zł
12)  85 zł
13)  75 zł
14)  65 zł
15)  60 zł