Polska, Odznaka Strzelecka, od 1931

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:20:00
314789
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Strzelecka, od 1931, Krzyż, na który nałożony romb, na którym tarcza strzelecka z Orłem strzeleckim, odznaka jdenoczęściowa, bita z lekką kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.7 x 31.9 mm, 7.86 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 598

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 314

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  65 zł
5)  48 zł
6)  40 zł