Polska, Krzyż Armii Ochotniczej – piechota

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:19:20
314842
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Krzyż Armii Ochotniczej – piechota, Krzyż, na którym Orzeł z tarczą na której dwa skrzyżowane karabiny, na stronie odwrotnej A.O. / 1920, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 36.2 x 39.8 mm, 18.19 g, patyna
Literatura: Stela 14.2.43.a

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 322

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  165 zł
8)  145 zł
9)  135 zł
10)  125 zł