Polska, orzeł na czapkę

Polska, orzeł na czapkę

Polska, orzeł na czapkę

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:19:00
314844
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), orzeł na czapkę, Orzeł Związku Strzeleckiego, na tarczy amazonek tarcza z literą S
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 29.3 x 39.6 mm, 8.34 g, patyna, ładny
Literatura: Zawistowski 393

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1013

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  320 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  190 zł
9)  180 zł
10)  150 zł
11)  120 zł
12)  85 zł
13)  70 zł
14)  60 zł