Niemcy, medal satyryczny, 1921
Zakończenie: 31-12-2020 22:17:40
315079
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), medal satyryczny, 1921, Norymberga, Aw: Umundurowany afrykański Poilu trzymający karabin i bagnet nękający półnagą Niemkę, Rw: Napis DEUTSCHER NOT UND SCHMACH TALER, poniżej złamany miecz, sygnowany Wittig Friesen, Lauer Nürnberg |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony, 38.4 mm, 20.00 g |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 272