Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:16:20
314792
Opis: Francja - Trzecia Republika (1870–1940), medal nagrodowy, Chłopi siejący i orzący pole, w tle wiatrak, w odcinku sygnatura J. LAGRANGE, na stronie odwrotnej wieniec z roślin i zwierząt, na obrzeżu nabita punca i ARGENT, medal jednoczęściowy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.3 mm, 22.73 g, zeszlifowane uszko

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 180

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł