Niemcy, talar (Vereinstaler), 1861
Zakończenie: 31-12-2020 22:07:00
315037
Opis: | Niemcy - Saksonia-Meiningen - Bernard (1803–1866), talar (Vereinstaler), 1861 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 184, J. 450, Thun 379 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 120