Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:06:40
315021
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ślad po mocowaniu agrafki (?), pozostałości złocenia monety, uszkodzenia rantu
Literatura: AKS 116, Dav. 778

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 215

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  60 zł
9)  50 zł
10)  48 zł