Niemcy, talar, 1786 AS
Zakończenie: 31-12-2020 22:06:20
Niemcy, talar, 1786 AS
315032
Opis: | Niemcy - Pfalz - Sulzbach - Karol Teodor (1742–1799), talar, 1786 AS, Mannheim, Aw: Głowa włądcy w prawo, CAR THEODOR D G C P R V B D S R I A D & EL, Rw: Ukoronowana, trójpolowa tarcza herbowa, AD NORMAM CONVENTION |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.80 g, patyna |
Literatura: | Hahn H.393, Dav. 1959 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 169