Niemcy, talar, 1786 AS

Niemcy, talar, 1786 AS

Niemcy, talar, 1786 AS

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:06:20
315032
Opis: Niemcy - Pfalz - Sulzbach - Karol Teodor (1742–1799), talar, 1786 AS, Mannheim, Aw: Głowa włądcy w prawo, CAR THEODOR D G C P R V B D S R I A D & EL, Rw: Ukoronowana, trójpolowa tarcza herbowa, AD NORMAM CONVENTION
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.80 g, patyna
Literatura: Hahn H.393, Dav. 1959

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 161

1)  600 zł