Niemcy, talar = 48 szylingów, 1752
Zakończenie: 31-12-2020 22:05:20
315034
Opis: | Niemcy - Lubeka - miasto, talar = 48 szylingów, 1752, Lubeka |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.38 g, wyczyszczony, miejscowa patyna |
Literatura: | Behrens 291, Dav. 2420 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 144