Niemcy, grosz (1/24 talara), 1699

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:04:40
314811
Opis: Niemcy - Hildesheim- miasto, grosz (1/24 talara), 1699, dwukropek na końcu legendy awersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Buck/Barhfeldt 350.f

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 215

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł