Niemcy, talar, 1839

Niemcy, talar, 1839

Niemcy, talar, 1839

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:04:20
315033
Opis: Niemcy - Hesja - Kassel - Wilhelm II i Fryderyk Wilhelm (1831–1847), talar, 1839, Kassel
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nakład 2.570 sztuk, najrzadszy rocznik, patyna
Literatura: AKS 46, Dav. 692, Thun 184

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 154

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  330 zł
5)  310 zł
6)  300 zł