Niemcy, talar, 1778

Niemcy, talar, 1778

Niemcy, talar, 1778

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 21:58:20
314830
Opis: Niemcy - Bawaria - Karol II Teodor (1777–1799), talar, 1778, Monachium, na ramieniu H.ST.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 1964, Hahn H.345

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 408

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  400 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  300 zł
7)  280 zł
8)  260 zł
9)  240 zł