Austria, talar, 1780 S.F.

Austria, talar, 1780 S.F.

Austria, talar, 1780 S.F.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 21:56:20
314649
Opis: Austria - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1780 S.F., Wiedeń, emisja z lat 1860-1890/1900
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 28.11 g, patyna, przetarte tło, ale bardzo ładny
Literatura: Hafner 49a, Herinek 514, Dav. 1151

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 210

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  120 zł
6)  110 zł