Śląsk, półgrosz miejski, 1520

Śląsk, półgrosz miejski, 1520

Śląsk, półgrosz miejski, 1520

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 21:53:40
314755
Opis: Śląsk - miasto Świdnica - Ludwik Jagiellończyk jako król Czech i Węgier (1516–1526), półgrosz miejski, 1520, Świdnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Fbg 366, FbgCDS 715d, Kop. 8710

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 178

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  24 zł