Polska, zestaw 3 monet

Polska, zestaw 3 monet

Polska, zestaw 3 monet

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 21:16:00
314782
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, zestaw 3 monet, w skład zestawu wchodzi grosz 1755, szeląg 1751 orasz szeląg toruński 1763
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź, patyna, razem 3 sztuki

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 169

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  28 zł
4)  24 zł