Polska, czworak, 1556
Polska, czworak, 1556
Cena wylicytowana: 420 zł
314746
Opis: |
Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, czworak, 1556, Wilno, końcówki napisów LI / LITV |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
wyszczerbienie, patyna |
Cesnulis-Ivanauskas 10SA31-3 |
Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 383
1) 420 zł
2) 420 zł
3) 380 zł
4) 350 zł
5) 350 zł
6) 330 zł
7) 290 zł
8) 270 zł
9) 250 zł
10) 240 zł
11) 210 zł
min |