XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, II poł. XIII w.
Zakończenie: 31-12-2020 20:55:20
314601
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, II poł. XIII w., Przewiązana lilia z pręcikami, o bocznych liściach wysokich i słabo widocznych liściach dolnych |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.2 mm, 0.22 g |
Literatura: | BRP Lubomia 61, Kop. 311y |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 56