XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat
Zakończenie: 31-12-2020 20:55:00
314600
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, Trzypłatkowa rozeta z kulkami między każdym płatkiem |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.0 mm, 0.18 g, moneta zgnieciona, ubytek kołnierza i wału |
Literatura: | H-Cz. 5509, Wieleń 67 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 90