XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII–XIV w.
Zakończenie: 31-12-2020 20:54:20
314597
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII–XIV w., Sześciopromienna gwiazda, niżej półksiężyc |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.8 mm, 0.18 g |
Literatura: | BRP Lubomia 64, BRP Przyłęk 50, Kop. 304c |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 90