XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, przełom XIII/XIV w.
Zakończenie: 31-12-2020 20:54:00
314595
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, przełom XIII/XIV w., Orzeł heraldyczny bez korony z głową w prawo, w każdym skrzydle po dwa pióra |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.7 mm, 0.25 g, zgięcie kołnierza i wału |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 70