XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat
Zakończenie: 31-12-2020 20:53:20
314590
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, Głowa wołu na wprost, z wąskim pyskiem |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.2 mm, 0.22 g, pęknięcia kołnierza i wału |
Literatura: | Wieleń 165, Str. 257 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 144