Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:50:40
315022
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode (1351–1382), szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGST' (dwa x) WYNRICS (dwa x) PRIMS, Rw: Tarcza zakonna, + MONETA (dwa x) DNORVM (dwa x) PRVCI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.59 g, ciemna patyna
Literatura: Neumann 4, Voss. §38/134

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 174

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  150 zł