Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:49:00
314589
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.2 mm, 0.19 g
Literatura: BRP Kroczyce 6, BRP Lubomia 26, BRP Przyłęk 63, Fbg 660, Kop. 311t

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 108

1)  145 zł
2)  140 zł