Cesarstwo Rzymskie, denar - naśladownictwo, III-IV w.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:43:20
314693
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - naśladownictwo, III-IV w., Aw: Głowa władcy (Kommodusa?) w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać siedząca w lewo, trzymająca berło, prawa ręka wyciągnięta, pseudolegenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.7 mm, 1.96 g

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 160

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  190 zł
4)  36 zł