Cesarstwo Rzymskie, follis, 322-323
Zakończenie: 31-12-2020 20:43:00
314584
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 322-323, Trewir, Aw: Popiersie cesarza w hełmie i zbroi w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: Ołtarz z globem oraz inskrypcją VOTIS XX, BEATA TRANQVILLITAS, w odcinku •PTR• |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 2.83 g, ciemna patyna |
Literatura: | RIC 368 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 122