Cesarstwo Rzymskie, as, 275
Zakończenie: 31-12-2020 20:41:00
Cesarstwo Rzymskie, as, 275
313410
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Aurelian (270–275), as, 275, Rzym, Aw: Popiersie władcy w wieńcu laurowym w prawo, IMP AVRELIANVS AVG, Rw: Seweryna i Aleksander, zwróceni ku sobie i trzymający się za ręce, powyżej popiersie Sola, CONCORDIA AVG |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 26.3 mm, 6.30 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 80, C. 35 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 148