Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 253-268
Zakończenie: 31-12-2020 20:40:20
314583
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Galien (253–268), antoninian, 253-268, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP GALLIENVS AVG, Rw: Łania krocząca w prawo, spoglądająca za siebie, DIANAE CONS AVG, w odcinku E |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 21.1 mm, 2.32 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 177 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 84