Cesarstwo Rzymskie, sestercja, ok. 141
Zakończenie: 31-12-2020 20:34:00
313375
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I (138–141) - żona Antonina Piusa), sestercja, ok. 141, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, DIVA FAVSTINA, Rw: Ceres trzymająca kłosy zboża i pochodnię, stojąca w lewo, AVGVSTA, po bokach S - C |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 33,6 mm, 21.10 g, stara, zielona patyna, mennicze pęknięcie krążka |
Literatura: | RIC 1116 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 142