Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 119-121
Zakończenie: 31-12-2020 20:33:20
313370
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), sestercja, 119-121, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CAESAR TRAIANVS HADRIANVS AVG P M TR P COS III, Rw: Hadrian stojący w lewo, , wyciągający rękę w stronę klęczącej kobiety, trzymającej glob, RESTITVTORI ORBIS TERRARVM, w odcinku S - C |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 34.4 mm, 27.49 g, stara zielona patyna, mennicze pęknięcie krążka |
Literatura: | RIC 594a |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 239