Rzym prowincjonalny, prutart, 54 ne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:31:40
313708
Opis: Rzym prowincjonalny - Judea - prokurator Antoniusz Feliks 52–60 ne, prutart, 54 ne, Aw: Drzewo palmowe, BPIT KAI / LΙΔ, Rw: Dwie krzyżowane tarcze, w tle dwie włócznie, NERω KΛAV KAICAP
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 15.7 mm, 1.54 g, patyna
Literatura: RPC I 4971

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 165

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  60 zł
6)  46 zł