Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, V w. pne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:30:00
313720
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Troas - Kolone, hemiobol, V w. pne, Aw: Głowa, w hełmie, w prawo, Rw: Stellate w kwadracie incusum
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 7.3 mm, 0.35 g, rzadki typ monety
Literatura: nienotowany w literaturze

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 162

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  70 zł