Grecja i posthellenistyczne, brąz, 155–151 pne
Zakończenie: 31-12-2020 20:28:00
313746
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Syria - Demetriusz I Soter (162–150 pne), brąz, 155–151 pne, Aw: Głowa Demetriusza w prawo, w wieńcu laurowym, Rw: Rufa okrętu, BAΣIΛEΩΣ / ANTIOXOY / TYPIΩN |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 18.8 mm, 5.12 g, ciemna patyna |
Literatura: | SC 1672 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 158