Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne
Zakończenie: 31-12-2020 20:27:00
313735
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Pizydia - Komama, brąz, I w. pne, Aw: Głowa Zeusa w prawo, w wieńcu laurowym, Rw: Lew biegnący w lewo |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 12.1 mm, 2.68 g, rzadki |
Literatura: | SNG von Aulock nie notuje |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 142